Considerations To Know About ثبت شرکت

کارگران ایرانی شاغل در خارج از کشور در صورت داشتن کارنامه شغلی از وزارت کار.

درباره ثبت ‌شر‌کت و موضوعات مرتبط با آن نیاز به مشاوره دارید؟

مدیر شرکت‌های تعاوتی و دولتی و شرکت‌های موضوع قانون حفاظت صنایع نیازی نیست که سابقه رابطه استخدامی با دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی نداشته باشند.

کارت بازرگانی می تواند برای جانبازان مزایایی مانند ثبت سفارش کالا را انجام دهند.

اصل کارت ملی مدیرعامل جهت برابر با اصل کردن و دو سری کپی پشت‌ورو

اطلاعات مربوط به خودتان را در پیشخوان وارد نمایید سپس فرم های که در پیشخوان به شما داده می شود را چاپ نمایید و به اورگان های مربوطه مراجعه کنید تا بتوانید گواهی های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

جهت پرداخت هزینه کارت بازرگانی سامانه ای توسط وزارت صنعت،معدن و تجارت و همچنین اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی تعبیه شده که هدف از راه اندازی آن، ارائه خدمات الکترونیکی به افرادی ست که قصد اخذ کارت بازرگانی را داشته باشند.

با این حال فرآیند ثبت شرکت، فازغ از نوع آن، از زمان آپلود مدارک، بررسی و کارشناسی مدارک، ارسال اسناد امضا شده به اداره ثبت شرکت‌ها و پاسخ نهایی این اداره، بین ۳۰ تا ۴۵ روز طول می‌کشد.

اصل مفاصا حساب مالیاتی آخرین سال عملکرد مبنی بر بلامانع بودن تمدید در سال جاری

با عرض سلام،کارشناس پشتیبان سایت هستم نیاز به مشاوره رایگان دارید ؟

(ضمنا حسابهای جاری شتاب مربوط به شهرستانها در صورتیکه روی فرم الف تایید شده باشد قابل قبول است). ضمنا حداقل click here یکسال از زمان افتتاح حساب گذشته باشد.

از طرفی اعتبار کارت بازرگانی به صورت دائمی نیست و در ابتدا باید سالانه و پس از عبور از سه دوره تمدید می توان برای مدت بیشتری کارت بازرگانی را تمدید کرد. برای استعلام کارت بازرگانی می توان به پرتال خدمات الکترونیکی اتاق بازرگان،صنایع، معدن و کشاورزی مراجعه کرد.

مدیر شرکت دولتی و شرکتی که وابسته به نهادهای انقلابی است نیازی به داشتن گواهی حاکی از عدم محکومیت کیفری ندارند.

در کنار این موضوع قابلیت ثبت برند و لوگو تجاری به صورت لاتین از طریق اخذ کارت بازرگانی امکان پذیر شده است و شما فقط با داشتن کارت بازرگانی معتبر می توانید برند و لوگو تجاری به صورت لاتین را ثبت نمایید و برای واردات و صادارات به کشور های مقصد از آن استفاده نمایید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *